Wethouder ” Poortugaal zit niet te wachten op twee extra voetbalverenigingen “

Wethouder Martijn Heezen meent dat een verplaatsing van de voetbalverenigingen van Rhoon naar Poortugaal onwenselijk is. ‘ Maatschappelijk zit Poortugaal niet te wachten op twee extra voetbalverenigingen ” zo vertelde de wethouder in het programma De Stand op Maandag tegen presentator Jos Vis.

Heezen vindt dat het sportpark daar in orde is . ” Wie er nu al wil voetballen gaat al naar sv Poortugaal ” zo ondersteunde de wethouder zijn mening hierover.

Overigens vindt de wethouder sport en buitenruimte de kritiek van met name EVA opvallend en vreemd. Hij memoreerde hierbij aan de vorige coalitie periode waarbij EVA voorstander was van ” de omklapvariant” van het sportpark.

Over de meningsverschillen tussen sv WCR en vv Rhoon was Heezen duidelijk. Er wordt niet aangestuurd op een fusie maar wel op een goede samenwerking tussen beide verenigingen. ” Zo staat dat ook in ons verkiezingsprogramma” aldus de wethouder in De Stand op Maandag.

(Visited 82 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *