Veel sport en interessante gasten in De Stand op Maandag! 🎙️

Maandag 2 december staat van 20:00 – 22:00 uur De Stand op Maandag weer klaar met een sportieve en informatieve uitzending vol boeiende gasten en uiteraard de laatste uitslagen!

Dit kun je verwachten:

  • In de reeks “De Aanvoerder”: Gregory Ott, aanvoerder van Meeuwenplaat, schuift aan om te praten over zijn rol binnen het team en het succesvolle weekend.
  • Trainer Wilco Knops van RWA deelt zijn inzichten en plannen voor zijn ploeg na een uitdagend zaalseizoen.
  • In het tweede uur ontvangen we een delegatie van Savosa Handbal, waaronder de aanvoerders van Dames 1 en Heren 1, die vertellen over hun seizoen en de successen en uitdagingen binnen de club.

Daarnaast komen de sportuitslagen uitgebreid aan bod, afgewisseld met fijne muziek om je avond compleet te maken.

Praktische informatie:

  • Techniek: Tijmen Visser
  • Presentatie: Paul Marseille
  • Tijd: Van 20:00 – 22:00 uur
  • Waar: Te beluisteren via RTV Albrandswaard

Zet je radio aan en mis het niet! Heb je vragen of wil je reageren tijdens de uitzending? Laat het ons weten via onze socials.

(Visited 37 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *