Veel live artiesten in Foute Nacht

De tweede Foute Nacht tussen Acht en Acht bij RTV Albrandswaard belooft een mooi live festijn te worden.

De 12 uur lange marathon uitzending die gemaakt wordt door Hans Wagner, Herman ten Broeke en Rob van der Meer wordt opgeluisterd door maar liefst acht artiesten die gedurende deze nacht live zullen optreden.

De volgende optredens worden verwacht :

21.00 uur Nigel Andrews , 22.00 uur Wally Preyll, 23.00 uur Hans Somers , 00.00 uur Perry Zuidam, 02.00 uur Will de Brouwer, 04.00 uur 2Vintage , 05.30 uur Devon, 07.00 uur Simone Eversdijk

Behalve deze artiesten zijn er ook nog een aantal sidekicks te verwachten en, niet onbelangrijk , is er de hele nacht veel foute muziek op de zender.

Uiteraard is de organisatie volledig Corona proof opgezet waardoor het helaas ook tijdens de tweede editie niet mogelijk is om de artiesten te zien optreden. Wel hoopt RTV Albrandswaard dat de derde editie van De Foute Nacht tussen Acht & Acht op een openbare lokatie gehouden kan worden zodat er dan publiek mogelijk is tijdens de optredens.

De Foute Nacht is op RTV Albrandswaard te horen van zaterdag 1 mei op zondag 2 mei tussen 20.00 en 08.00 uur.

(Visited 86 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *