sv Poortugaal verpulvert ’s Gravenzande

sv Poortugaal heeft een flinke stap gezet richting de subtop van de hoofdklasse. Directe concurrent ’s Gravenzande werd zaterdag het slachtoffer van de dadendrang van de ploeg uit ALbrandswaard en mocht met een 6-1 nederlaag afdruipen.

Grote man was opnieuw Gerson Lake. Hij scoorde een hattrick in het duel waarbij ook Breukhoven (2x) en Groeneveldt het net van de tegenstander lieten bollen. De gasten wisten in de 21ste minuut nog 1-1 te maken maar waren bij het rustsignaal al volslagen kansloos toen er een 5-1 voor de ploeg van trainer Peter Klomp op het scorebord stond.

De overwinning brengt sv Poortugaal naar de vierde plaats op de ranglijst. Achilles’ 29 , dat verrassend de eerste overwinning van het seizoen bij s.c. Feyenoord wist weg te halen is de volgende tegenstander van de subtopper .

(Visited 16 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *