‘Schoon Rhoon’ voor het eerst op pad.

Na de oproep van Akke Derksen eerder deze maand, verzamelden 15 buurtbewoners, 8 volwassenen en 7 kinderen, zich op 22 maart aan de Maurits Escherlaan om de straten van Rhoon schoon te maken.

Derksen: ”Iedereen vindt het belangrijk om te beginnen bij zijn eigen straat. In de toekomst kunnen wij misschien uitbreiden”.

Buurtbewoners zijn enthousiast over dit initiatief. Ouders willen dit graag meegeven aan hun kinderen. Daarnaast vinden zij het goed voor de wijk en hopen dat meer buurtbewoners dit initiatief ook oppakken. Over dit initiatief hoorden zij via de Essendael buurtapp en Nextdoor.

Voor de kinderen was een spel bedacht waarbij het kind die het meeste afval verzameld had de winnaar was. Aan het eind waren zij allemaal winnaars!

Er waren maatregelen genomen tegen het coronavirus door afstand van elkaar te houden. Het doel is om maandelijks bij elkaar te komen. Alle deelnemers gaven aan dan weer aanwezig te zijn.

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via schoonrhoon@gmail.com

(Visited 142 times, 1 visits today)