Rolf Route breidt uit

Na de in gebruik name (2018) van de wandel en fietsroute langs vele historische plaatsen in Albrandswaard , bekend als de ROLF route , en het succes waar vele wandelaars en fietsers van genieten, komt er een uitbreiding in Barendrecht. Deze route zal gaan langs vele historische punten in Barendrecht en het eiland IJsselmonde.

Op dinsdag 22 juni a.s. zal in het bijzijn van het bestuur van de Stichting Rolf, de de wethouder van Cultuur & Onderwijd van Barendrecht en Ton Blinde  van de Historisch Vereniging Barendrecht in bijzijn v een aantal sponsors het 1e informatie bord om ca. 9.30 uur geplaatst worden in de buurt van het gemeentehuis van Barendrecht.

Na het plaatsen van het eerste bord zullen de overige borden verder in de gemeente geplaatst gaan worden.

Uiteraard zal het e.e.a. gebeuren met in acht name van de coronaregels. De officiele opening van de route uitbreiding zal later plaats vinden in het september / oktober 2021.

(Visited 95 times, 1 visits today)

Eén reactie op “Rolf Route breidt uit”

  1. 22-6-21 :aangekonigd: plaatsing bord RolfRoute; niemand te zien om 09:15, niemand te zien om 10:00, gemeentehuis-suppoost: ”Rolf? Nog nooit van gehoord.”

    Waar kan ik een routebeschrijving halen?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *