Donderdag is onze medewerker Jan Jongerius na een kort ziekbed overleden. Hij was de motor achter de programma’s ‘Tussen Kerkbank & Kantine Stoel’ en later van ‘Steevast op Zondag’.

Radio was de grote passie van Jan en hij was tot kort voor zijn overlijden nog actief om gasten voor “zijn” ‘Steevast op Zondag’ te boeken.
Maar niet alleen het programma vond hij belangrijk, ook was hij een meester in fondsenwerving voor de omroep. Iedereen kende Jan van de ‘kerstgroeten’. Hij ging vele ondernemers af en wist ze telkens weer te motiveren om aan dit jaarlijks terugkerende evenement deel te nemen.
Bestuur en medewerkers wensen zijn vrouw Egberta, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Wij zullen Jan missen, ‘Steevast op Zondag’ zal nooit meer hetzelfde zijn.
Jan, dank je wel voor alles wat je voor onze omroep hebt gedaan.
Namens het team van GospelVaria heel veel sterkte en
veel kracht en troost toegewenst aan de familie van Jan.
Han , Jacco en Dirk.