Deze week geen nieuwe corona besmetting vastgesteld in Albrandswaard.

De GGD Rotterdam Rijnmond publiceert haar gegevens sinds kort niet meer elke dag. Wij blijven onze informatie toch, zo mogelijk, dagelijks bijwerken.

Op vrijdag 15 mei zijn er in totaal 38 nieuwe positieve laboratorium-testen gemeld. Dit brengt het totaal aantal positief geteste personen in de regio Rotterdam-Rijnmond op 4.124. In onze regio zijn inmiddels helaas in totaal 527 patiënten overleden ten gevolge van het coronavirus.den ten gevolge van het coronavirus.

Interpretatie cijfers
Omdat het aantal meldingen alleen gaat over het aantal positieve laboratoriumtesten en niet iedereen getest wordt, geeft dit geen goed beeld van het verloop van de verspreiding van het coronavirus. Dit heeft te maken met het huidige testbeleid.

Het RIVM meldt dat in Albrandswaard zijn 14 patiënten opgenomen in het ziekenhuis. Relatief gezien zijn dat 43 opnames per 100.000 inwoners. Er zijn 8 patiënten overleden.

WoongemeentePositieve testen
(15 mei, 14:00 uur)
Albrandswaard91
Barendrecht117
Brielle32
Capelle a/d IJssel270
Goeree-Overflakkee250
Hellevoetsluis62
Krimpen a/d IJssel73
Lansingerland169
Maassluis55
Nissewaard171
Ridderkerk126
Rotterdam2.227
Schiedam208
Vlaardingen244
Westvoorne25
Totaal4.124

Let op: Het is mogelijk dat wij andere cijfers melden dan het RIVM. Dit kan komen door verschillen in het moment van het invoeren van de cijfers in onze systemen.

(Visited 6.541 times, 1 visits today)