Lee Towers ” 538 feest onverantwoord”

De Rotterdamse zanger Lee Towers vindt het onverantwoord dat er op Koningsdag een groot Oranje feest wordt gegeven waarbij 10.000 bezoekers aanwezig zullen zijn.

In het programma ” Steevast op Zondag” sprak de 75 jarige artiest op persoonlijke titel zijn bezorgdheid uit over het idee dat dit evenement in Breda zou doorgaan.

” Wie neemt de verantwoordelijkheid op zich wanneer het testevenement onverhoopt zou misgaan” zo vroeg Lee Towers zich af.

Zelf is de zanger niet actief tijdens Koningsdag. De optredens die gepland stonden zijn afgezegd. Wel is de Rotterdammer te zien in de speciale Koningsdag commercial van de Staatsloterij en is hij een van de artiesten die een bijdrage heeft geleverd aan een nieuw Koningslied.

Het gehele interview van jan Jongerius en Piet Vermeulen met Lee Towers is later vandaag op de kanalen van RTV Albrandswaard terug te horen.

(Visited 116 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *