Herfst en wintertijd in de natuur toegelicht in ’Steevast op Zondag’

Wie kan er beter en meer vertellen over de herfst en winter periode , die er weer aankomt en een stempel gaat drukken op de komende maanden ??

Radiomaker Piet Vermeulen praat in het tweede ( 13.00-14.00) uur met de bioloog Marvin Groen over alles wat met de natuur  te maken heeft in de komende tijd.Wat brengt de verdere herfstperiode en wat kan men verwachten in de winter? Is de natuur aan het veranderen ?  Wat kunnen we verwachten als het gaat vriezen? Kortom, er is veel te vragen aan onze gast.

In het eerste  uur ( 12.00-13.00) is er aandacht voor de actualiteit in de omgeving en komt de wekelijkse item langs van ‘Mijmeringen langs de Oude Maas’

De techniek en muziekkeuze is in handen van Rob Molenaar.                                                                                                      Terugluisteren kan via programma gemist en via Albrandswaard SoundCloud, Het programma wordt herhaald op zondagavond van 20.00 – 22.00 uur.

Gast voor de volgende week : Nick Welscher Topkok van diverse restaurants in de regio.

(Visited 11 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *