Eerste helft van het seizoen zit erop! Tijd voor een terugblik én felicitaties

Met een spannend en wisselvallig sportweekend is de eerste helft van het seizoen officieel afgesloten. De komende weken nemen onze regioclubs een welverdiend kerstreces. Maar voordat we richting de feestdagen gaan, blikken we terug op de laatste prestaties van 2024.

Felicitaties voor RWA!

De korfballers van RWA boekten eindelijk hun eerste zaaloverwinning van het seizoen. Met een spannende 15-14 zege op Weidevogels sluiten ze 2024 af met een glimlach en een boost voor het vertrouwen. Goed gedaan, Rood Wit Albrandswaard!

Helaas kon Nikantes niet hetzelfde succes behalen. Zij verloren met 20-13 van Triade en moeten hun eerste overwinning nog even op zich laten wachten.

Voor Vitesse Barendrecht was het daarentegen feest! Met een overtuigende 23-16 overwinning op Rohda hebben zij nu een indrukwekkende winning streak van drie wedstrijden. De Barendrechters blijven klimmen op de ranglijst en kijken met veel vertrouwen uit naar 2025.


Divisievoetbal: Poortugaal sluit winnend af

Bij de laatste drie divisiewedstrijden van het jaar was het alleen Poortugaal dat de punten wist binnen te halen. In een spannende wedstrijd tegen RVVH trok het team van Oscar Biesheuvel aan het langste eind, met een zege die hen de tweede plek in de vierde divisie opleverde. Een geweldige prestatie vlak voor de feestdagen!

sv Poortugaal – RVVH – Foto: @Dick van der Meer

Voor Barendrecht en Smitshoek verliep het laatste weekend minder succesvol. Beide teams verloren hun uitwedstrijden; Barendrecht ging met 2-1 onderuit tegen RKAV Volendam en Smitshoek moest een 4-1 nederlaag slikken tegen Kloetinge.


Handbal: Savosa sluit met verlies af

Bij het handbal kende Savosa een zwaar weekend. De heren verloren met 23-28 van EHC, en de dames moesten nipt hun meerdere erkennen in Hercules (22-24). Hopelijk herpakken beide teams zich na de feestdagen.


Standen en statistieken

Met deze laatste wedstrijden hebben we ook een beter beeld van waar onze clubs staan. Een paar opvallende cijfers:

  • Meeuwenplaat voert de ranglijst aan in de 4e klasse E met 26 punten uit 11 wedstrijden.
  • Poortugaal staat stevig op plek 2 in de 4e divisie met 32 punten uit 15 wedstrijden.
  • Rijnmond Hoogvliet Sport is knap derde in de 5e klasse D met 21 punten uit 11 wedstrijden.
  • Vitesse Barendrecht staat op plek 4 in de Overgangsklasse met 6 punten uit 6 wedstrijden.
  • Helaas blijven Nikantes en RWA onderaan in hun competities, maar er is nog een halve competitie om dit recht te zetten!

Bekijk de volledige statistieken hierboven om te zien hoe jouw favoriete club ervoor staat.


Tot volgend jaar!

Met dit laatste sportweekend sluiten we 2024 af. De sportcrew van Stand op Zaterdag neemt ook even pauze, maar we zijn er weer op 11 januari 2025 met een frisse uitzending en nieuwe verhalen van onze regioclubs.

Wij wensen iedereen fijne feestdagen en een sportief begin van het nieuwe jaar. Laten we in 2025 samen juichen voor nóg meer overwinningen en hoogtepunten!

Met sportieve groet,
Team Stand op Zaterdag

(Visited 45 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *