De ‘Euromast’ in ’Steevast op Zondag’

Deze Rotterdamse bezienswaardigheid, gebouwd in 1960, voor de tentoonstelling Floriade die men kent als de 185 meter hoge Euromast heeft een metamorfose ondergaan.

In ‘Steevast op Zondag’ is tussen 13.00 -14.00 uur de salesmanager van de Euromast en de nieuwe Euroscoop, Lennart Montizaan te gast om te praten over de mogelijkheden en  evenementen rondom de Euromast.

Lennart Montizaan – Foto: LinkedIn

Radiomakers Wil Krauweel en  Jan Jongerius spreken met hem over alles wat te maken heeft met het uitzicht op grote hoogte in de havenstad Rotterdam.

In het eerste ( 12.00-13.00 uur) ) is er ruimte voor de actualiteit uit de regio en uit  Albrandswaard en het vaste week item Mijmeringen aan de Oude Maas,                                                                

Techniek en muzieksamenstelling wordt verzorgd door Bas van Driel.

Terugluisteren kan via programma gemist en via Albrandswaard Soundcloud, terwijl het programma ook wordt herhaald op zondagavond van 20.00 – 22.00 uur.

(Visited 27 times, 1 visits today)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *